Opinie i recenzje

Naszych produktów

Napisali o Farmasi:

Moje odkrycie tego roku

Rewelka!! Moje odkrycie tego roku to właśnie firma Farmasi 🥰 pomadki nawet po zjedzeniu nadal są na ustach! Szampon czosnkowy – jedyny który po kilku latach powstrzymał wypadanie moich włosów, a już nie wierzyłam, że cokolwiek mi pomoże. Podkład matujący, jedyny od dawna, który mnie nie zapchał..  no i ceny są super !!  Środki czystości nie śmierdzą, a są skuteczniejsze niż ta cała chemia w sklepach stacjonarnych..  dla mnie wow !! Będę zamawiać teraz perfumy i lakiery do paznokci i dam znać jak wypadną

Kosmetyka kolorowa rewelacja

Kosmetyka kolorowa rewelacja , krem BB najlepszy, jaki miałam do tej pory naturalny efekt, nie spływa, kryje i cera staje się promienna, podkład matujący naturalny odcień również dobrze kryje i daje efekt opalenizny, bardzo dobre szampony z czosnkiem jak na wegańskie kosmetyki ceny są umiarkowane, zarejestrowałam się dla siebie i nie żałuję i tak zawsze zamawiam u kogoś z katalogów a skoro tu takie produkty na naturalnych składnikach mam je ze zniżką i korzystam.

Farmasi jest najlepszą firmą kosmetyczną,

Farmasi jest najlepszą firmą kosmetyczną, jaką znam. Zawsze miałam problemy z cerą. Stosowałam już dosłownie wszystko, a twarz nadal była podrażniona. Dopiero Farmasi uratowało moją skórę kremem z nagietka. Odkryłam też cudowną serię do sprzątania Mr. Wipes, dzięki której mój dom lśni czystością, a ja nie mam zniszczonych rąk.Nie wydychanym też szkodliwych substancji, bo Farmasi  jest w 100 % ekologiczne. To, co mi się podoba to też przystępna cena. Nie trzeba wydawać fortuny, żeby mieć produkty dobrej jakości. Wydaje się niemożliwe?  Też tak kiedyś myślałam, dopóki nie zaczęłam używać produktów Farmasi. Wy też powinniście spróbować, bo najlepiej przekonać się samemu „na własnej skórze „.

loading...