O Farmasi

Dr. Cevdet Tuna

Urodził się w 1923 roku w Edirne w północno-zachodniej Turcji. W latach 1935-1941 z sukcesami ukończył studia medyczne na prestiżowym Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie w Niemczech. Po ukończeniu nauki wrócił do swojego kraju kierowany tęsknotą za ojczyzną. Przez trzy lata, aż do roku 1950 leczył żołnierzy armii tureckiej jako jedyny doktor w legionie. W tym samym roku Firma Farmasi rozpoczęła swoje działanie. Dr. C. Tuna samodzielnie opracował ponad 2000 receptur na leki i maści przeciwbólowe. Dzięki ogromnej miłości do ludzi i chęci zmiany świata na lepsze dziś Farmasi eksportuje swoje produkty do 123 krajów na 5 kontynentach.
„Chociaż jestem lekarzem i wierzę w świętość mojego zawodu, nie zbudowałem na nim swojej przyszłości. Istniały nowe możliwości rozwoju, takie jak wypróbowanie nowych formuł, tworzenie nowych receptur, więc korzystałem z nich. Wybrałem tę drogę i przez całe życie kochałem swoją pracę. Wierzę w to, że w ten właśnie sposób mogłem pomóc wielu ludziom. Zbudowałem swoje życie w oparciu o wiarę w to, że można osiągnąć więcej i codziennie szukałem odpowiedzi na pytanie co zrobić, by rozwijając moją firmę móc pójść o krok dalej. Udało mi się to dzięki filozofii, której byłem wierny przez całe moje życie. Wierzę, że zostawiłem piękne dziedzictwo rodzinie "Farmasi."

Historia Farmasi

FARMASI powstało na początku lat 50-tych. Dr Tuna rozpoczął od produkcji syropów na kaszel, środków przeciwbólowych i kremów do masażu. Obecnie firma produkuje ponad 2000 produktów z surowców ekologicznych. … FARMASI eksportuje swoje produkty do 123 krajów na 5 kontynentach.

1923

Narodziny Dr.C.Tuna

Something really big happened around this period of time. It affected all of humanity. That explains everything.

1923
1941

Dr.C.Tuna 

ukończył niemiecką szkołę medyczną Goethego

1941
1950

Dr. C. Tuna 

zaczął tworzyć swoje formuły!

 

1950
2004

Powstała marka Farmasi

2004
2009

Powstała marka Dr. C.Tuna

 

2009
2010

Rozpoczęto sprzedaż bezpośrednio w Turcji

2010
2014

Powstała marka Mr. Wipes

2014
2015

Powstała marka Nutriplus

2015
2016

Firma jest już na 16 rynkach sprzedaży bezpośrednio

2016
2017

Odszedł Dr.C. Tuna

2017
2018

Produkty Farmasi sprzedawane są w 125 krajach

2018

Sukces nie jest tylko produktem szczęścia,

ale jest wynikiem pracy pełnej poświeceń i szczytem doświadczenia.

Sukces nie jest tylko produktem szczescia, ale jest wynikiem pracy pelnej poswiecen i szczytem doswiadczenia. W 1950 roku Dr. C. Tuna z rodzina zalozyl firme farmaceutyczna, która produkowala wysokiej jakosci zdrowe produkty i zapewniala stabilna przyszlosc. Fabryka zostala zbudowana w Omerli w Stambule, otoczona lasami i górami, FARMASI produkuje ponad 2000 rodzajów produktów. Fabryki zajmuja powierzchnie 145.000m² i stosuja urzadzenia ligh-tech produkcji zintegrowanej, nalezy do przodujacych spólek produkcyjnych w Turcji. Produkuja szeroki zakres produktów, od kosmetyków dekoracyjnych i perfum, produktów do pielegnacji cery i ciala, pielegnacji jamy ustnej, chusteczki nawilzane i ekologiczne srodki czystosci dla domu.  Wszystkie produkty zostaly wyprodukowane na podstawie receptur Dr. C. Tuny, spelniaja standardy najwyzszej ochrony zdrowia konsumenta, wszystkie sa certyfikowane w niezaleznych spólkach miedzynarodowych.

FARMASI eksportuje produkty do 123 krajów, ma 365 milionów konsumentów obslugiwanych w 50000 punktach sprzedazy. Tajemnica sukcesu nie jest tylko wynikiem ich wielkich mozliwosci produkcyjnych, ale jest wynikiem decyzji Hatana Omer Tuny, Prezesa i przedstawiciela FARMASI w drugim pokoleniu rodziny Tuna. On wniósl pomysl, zeby nie sprzedawac produktów przez spólki dystrybucyjne, ale pracowac przy sprzedazy bezposrednio z konsumentami. Od 2010 roku FARMASI zmienilo system sprzedazy i stworzylo wlasny Multi- Level Marketing, który wykorzystywal doswiedczenia sprzedazy w Turcji. To dynamicznie rozpoczelo sprzedaz produktów FARMASI. Obecnie w systemie MLM sprzedawane sa produkty FARMASI w 15 krajach, a sprzedaz i liczba krajów zwieksza sie bardzo szybko. FARMASI nie tylko utrzymuje krok z nowymi swiatowymi trendami, ale we wlasnych laboratoriach rozwojowych potrafi rozwijac nowe produkty szybciej od konkurencji. FARMASI wspierana przez trzy pokolenia rodziny Tuna posuwa sie coraz wyzej i wyzej.

loading...