Aktualności

artykuły, porady

Na początku troszkę ogólnie....

Zanim podejmiesz decyzję o współpracy z Farmasi… zapoznaj się z informacji na temat MLM!

Co to jest sprzedaż bezpośrednia i marketing wielopoziomowy (MLM)?

Sprzedaż bezpośrednia to technika marketingowa, w której produkty lub usługi są oferowane bezpośrednio konsumentom. Przedsiębiorcy prowadzący działalność na własny rachunek sprzedają produkty bezpośrednio, promując produkty w domu konsumenta, w pracy, w Internecie lub na innej platformie będącej własnością przedsiębiorcy.

 

Z kolei marketing wielopoziomowy to ulepszona wersja systemu sprzedaży bezpośredniej. Przedsiębiorcy uzyskują dochód w wyniku dwóch różnych czynności; pierwszym z nich są dochody pochodzące ze sprzedaży, którą dokonują osobiście; 30% do 50%, drugi to dochód ze sprzedaży osób, które zapiszą do swojego zespołu, a następnie tych, których zapiszą, zgodnie z proponowaną ustawą. Dlatego marketing wielopoziomowy daje szansę na założenie i rozwój własnego, niezależnego biznesu.

Jakie są zalety sprzedaży bezpośredniej?

 1. ELASTYCZNE GODZINY  pracy, możliwość generowania dodatkowych  dochodów.
 2. NISKIE RYZYKO  –  nie wnosisz kapitału, więc nie ryzykujesz !
 3. POTENCJALNE DOCHODY BEZ OGRANICZEŃ! Oznacza to tyle, że to tak naprawdę Ty sam decydujesz jakie zarobki uzyskasz! Oczywiście jest wiele czynników wpływających na wyniki pracy, ale o tym więcej możesz przeczytać na Blogu!
 4. Możliwość realizacji bez względu na pochodzenie, wykształcenie czy status materialny. 
 5. Przedsiębiorcy wspierani są różnymi szkoleniami i przyczyniają się do rozwoju osobistego.
 6. W przeciwieństwie do merchandisingu detalicznego oferuje konsumentom możliwość dostępu do produktów o wyższej jakości i przystępnych cenach.
 7. Przedsiębiorca opracowuje plan marketingowy, organizuje działania promocyjne, zarządza budżetem, zarządza zespołem, czyli działając jak prawdziwy właściciel biznesu przyczynia się do rozwoju własnych umiejętności zarządczych.
 8. Przedsiębiorców zachęca się do tworzenia własnych zespołów sprzedażowych (downline) tak, aby właściciel firmy; kroczy z zespołem do realnych, osiągalnych, namacalnych celów i przyczynia się do jego zarobków
 9. I na końcu tzw. WOLNOŚĆ FINANSOWA! Czyli, nic innego jak dochód pasywny.

Dlaczego niektórzy nie odnoszą sukcesu?

Oto parę z nich:

 • Wiara w produkt –  nie zaczynaj biznesu, jeśli nie poznasz produktu. Pamiętaj, że MLM to przede wszystkim sprzedaż.  I nawet jeśli ktoś mówi, że wystarczy polecać, to i tak jest to opowiadanie o produkcie =  sprzedaż!
 • Brak entuzjazmu, brak pracy – marketing sieciowy różni się trochę od normalnej pracy. Gdyby bym mogła to porównać, z czymkolwiek, to przychodzi mi do głowy jazda na rowerze. Tradycyjna praca to jazda na trzech kółkach, zawsze mamy wsparcie, jest bezpiecznie i spokojnie. I takie też są nasze dochody –  przewidywalne i stałe. W marketingu sieciowym jest zupełnie odwrotnie, dostajemy super rower, na który na początku nie potrafimy jechać. Mało tego chcą, abyśmy wyjechali na górę.. Która nas przeraża.  Kiedy, jednak wjedziemy na szczyt i nauczymy się korzystać z naszego super roweru … To jazda jest „beztrzymanki”.
 • Brak pracy nad sobą! –  i to znowu, trzeba mieć świadomość, że marketing to ciągła praca. To tak naprawdę najlepsza prezent, jaki możecie sobie dać. Dlaczego? Gdy przełamiecie swoje bariery, wyjdziecie z blokujących przekonań i zrozumiecie, że tak naprawdę wszystko zaczyna się  w naszej głowie. To świat nabierze takich barw… Zakochacie się w nowym sposobie na życie! 

Na początku troszkę ogólnie….

Na początku troszkę ogólnie…. Zanim podejmiesz decyzję o współpracy z Farmasi… zapoznaj się z informacji na temat MLM! Co to jest sprzedaż bezpośrednia i marketing…

Etiam sodales, erat non.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Phasellus hendrerit. Pellentesque aliquet nibh nec urna. In nisi neque, aliquet vel, dapibus id, mattis vel, nisi.…

Quisque volutpat mattis.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Phasellus hendrerit. Pellentesque aliquet nibh nec urna. In nisi neque, aliquet vel, dapibus id, mattis vel, nisi.…
loading...